Qarshi davlat universitetida mahalla yettiligi vakillari bilan «Kibermadaniyatni yuksaltirish oyligi» (Cyber-month – Qashqadaryo) boʻyicha seminar-trening boʻlib oʻtdi
2024-07-05 01:05:00 / Yangiliklar
Qarshi davlat universitetida Mahalla yettiligi xodimlari bilan «Kibermadaniyatni yuksaltirish oyligi» (Cyber-month — Qashqadaryo) kompleks targʻibot tadbirlarini yuqori saviyada oʻtkazish boʻyicha seminar-trening tashkil etildi
Tadbirda IIV Tezkor qidiruv departamenti Kiberxavfsizlik markazi masʼul xodimi, Qashqadaryo viloyati IIB Tezkor qidiruv xizmati Kiberxavfsizlik boʻlimi xodimi, Mahalla yettiligi xodimlari ishtirok etdi.
Tadbir yakunida mazkur targʻibot tashviqot tadbirlarini yuqori saviyada oʻtkazish va fuqarolarning barcha qatlamlariga yetkazilishini taʼminlash boʻyicha reja grafik ishlab chiqilib, amalga oshirilishi lozim boʻlgan chora-tadbirlar kelishib olindi.