Andijon viloyati IIB huzuridagi Tergov boshqarmasi hamda uning quyi boʻlinmalari tomonidan joriy yilning oʻtgan 6 oyi yakunlariga bagʻishlangan hisobot yigʻilishi oʻtkazildi
2024-07-27 10:55:00 / Yangiliklar
Joriy yilning 24-iyul kuni Andijon viloyati IIB huzuridagi Tergov boshqarmasi hamda uning quyi boʻlinmalari tomonidan joriy yilning birinchi yarim yilligi ish yakunlariga bagʻishlangan yigʻilish boʻlib oʻtdi.
Videoselektor tarzda oʻtkazilgan hisobot yigʻilishida 2024-yilning oʻtgan 6 oyi davomida amalga oshirilgan ishlar va yoʻl qoʻyilgan kamchiliklar tanqidiy ruhda muhokama qilinib, kelgusida bajarilishi lozim boʻlgan vazifalar belgilab olindi.
Tadbir soʻnggida tergov sohasida uzoq yillar samarali faoliyat olib borgan, Andijon shahri boʻyicha ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi huzuridagi Terov guruhi xodimi podpolkovnik Shukrullo Moʻydinovni nafaqaga kuzatish marosimi ham oʻtkazildi.