Shu munosabat bilan, litsenziya olish masalasida Vazirlikning hududiy boshqarmalariga murojaat qilishingiz mumkin.
№ | Viloyat nomi | Ma'sul shaxs | Lavozimi | Telefon raqami | Elektron pochta manzili |
1 | Qoraqalpog‘iston viloyati | Urazbaev Ikrambek Bayrambek o‘g‘li | Investitsiyalarni jalb etish va tadbirkorlar bilan ishlash bo‘yicha bosh mutaxassisi | +998973592233 | |
2 | Andijon viloyati | Rahmonov Maxmudjon Ahmadjonovich | Investitsiyalarni jalb etish va tadbirkorlar bilan ishlash bo‘yicha bosh mutaxassisi | +998934179000 | |
3 | Farg'ona viloyati | Nabiev Otabek Valijon o‘g‘li | Investitsiyalarni jalb etish va tadbirkorlar bilan ishlash bo‘yicha bosh mutaxassisi | +998999999109 | |
4 | Namangan viloyati | Oxunjonov Azizbek Valixon o‘g‘li | Tadbirkorlar bilan ishlash bo‘limi boshlig‘i | +998934000206 | azizbekakhunjanov@gmail.com |
5 | Sirdaryo viloyati | Yuldashev Sardor Yusupovich | Investitsiyalarni jalb qilish tadbirkorlar bilan ishlash va ularning faoliyatini muvofiqlashtirish sho‘basi boshlig‘i | +998906815757 | sirdarya@uzbektourism.uz |
6 | Jizzax viloyati | Qo‘shaqov Fayoz Xurramovich | Investitsiyalari jalb qilish, tadbirkorlar bilan ishlash va ularning faoliyatini muvofiqlashtirish sho‘ba mudiri | +998998584386 | |
7 | Samarqand viloyati | Uralov Farruh Erkino‘vich | Bo‘lim boshlig‘i | +998915280888 | |
8 | Navoiy viloyati | Normamatov Komiljon Obidjon o‘g‘li | Investitsiyalarni jalb etish va tadbirkorlar bilan ishlash bo‘yicha bosh mutaxassisi | +998973784545 | normamatov0418@gmail.com |
9 | Buxoro viloyati | Norov Nodirbek Ilhomjon o‘g‘li | Tadbirkorlar bilan ishlash, ichki va ziyorat turizmni rivojlantirish bo‘yicha va marketing bo‘limi bosh mutaxassisi | +998939606369 | norov_nodirbek@mail.ru |
10 | Qashqadaryo viloyati | Tojiyev Javohir Xoliqberdi o‘g‘li | Tadbirkorlar bilan ishlash bo‘limi boshlig‘i | +998912177447 | zhavakhir.tozhiev.92@mail.ru |
11 | Surxandaryo viloyati | Tojiyev Javohir Xoliqberdi o‘g‘li | Bo‘lim boshlig‘i | +998912177447 | zhavakhir.tozhiev.92@mail.ru |
12 | Xorazm viloyati | Rajabov Anvar Umarbek o‘g‘li | Investitsiyalarni jalb etish va tadbirkorlar bilan ishlash bo‘yicha bosh mutaxassisi | +998974535543 | khorezm@uzbektourism.uz |
13 | Toshkent viloyati | Tashmatov Farrux Abdusalamovich | Tadbirkorlar bilan ishlash bo‘limi bosh mutaxassisi | +998998774484 | |