“Oʻzbekiston – 2030” strategiyasini “Atrof-muhitni asrash va “yashil iqtisodiyot” yilida amalga oshirishga oid Davlat dasturida belgilangan 2025-yilga moʻljallangan amaliy tadbirlar rejalari ijrosi toʻgʻrisida tahliliy maʼlumot
–
Oʻzbekiston Respublikasi oliy taʼlim tizimini 2030-yilgacha rivojlantirish konsepsiyasini 2025-yilda amalga oshirish boʻyicha “Yoʻl xaritasi”
“O‘zbekiston – 2030” strategiyasini “Yoshlar va biznesni qo‘llab-quvvatlash yili”da amalga oshirishga oid davlat dasturi to‘g‘risida” 2024-yil 21-fevraldagi PF-37-son Farmonida vazirlikka yuklatilgan topshiriqlar ijrosi haqida
Oʻzbekiston Respublikasi oliy taʼlim tizimini 2030-yilgacha rivojlantirish konsepsiyasini 2024-yilda amalga oshirish “Yoʻl xaritasi”da belgilangan topshiriqlar boʻyicha 2024-yilda amalga oshirilgan ishlar toʻgʻrisida
Oʻzbekiston Respublikasi Prezidentining 2024-yil 21-fevraldagi “Oʻzbekiston-2030” strategiyasini “Yoshlar va biznesni qoʻllab-quvvatlash yili”da amalga oshirishga oid davlat dasturi toʻgʻrisida”