“Qizlar ovozi” loyihasining Respublika koordinatorlari saylandi
2025-03-29 17:00:00 / Yangiliklar
Mamlakatimizda xotin-qizlarni eʼzozlash, ularning jamiyatdagi oʻrni va nufuzini oshirish, orzu-intilishlarini qoʻllab-quvvatlash, oʻzining iqtidori va ibratli faoliyati bilan yoshlarga oʻrnak boʻlib kelayotgan, turli soha va tarmoqlarda qobiliyat va imkoniyatlarini roʻyobga chiqarayotgan, Uchinchi Renessans poydevorini yaratishda chuqur bilim va intellektual salohiyatini namoyon etib, oʻz gʻoya va tashabbuslarini ilgari surayotgan, ijtimoiy hayotda faollik koʻrsatayotgan qizlar munosib rag‘batlantirilib kelinmoqda.
Yoshlar ishlari agentligida “Qizlar Ovozi” klubi Respublika koordinatorlari saralash bosqichi bo‘lib o‘tdi. Ushbu nufuzli tanlovda 20 nafar iqtidorli qizlar final bosqichiga yetib kelib, o‘z imkoniyatlarini namoyon etishdi.
Respublika koordinatorligiga saylangan ushbu nomzodlar mamlakatimiz bo‘ylab qizlar tashabbuslarini rivojlantirishga hissa qo‘shadi.
“Qizlar Ovozi” klubi Respublika koordinatorlari bilan tanishing: