Oʻzbekiston Respublikasida xizmat koʻrsatgan artist Raʼno Shodiyeva bilan IIV yosh xotin-qiz xodimalari oʻrtasida ochiq davra suhbati tashkil etildi
2024-11-26 17:50:00 / Yangiliklar
Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti tashabbusi bilan joriy yil – “Yoshlar va biznesni qoʻllab quvvatlash yili” deb eʼlon qilinganligi munosabati bilan ichki ishlar organlarida ilk marotaba “Ichki ishlar vazirligi yosh xotin-qizlar klubi”ni tashkil etish rejalashtirilgan.
Shu munosabat bilan, Oʻzbekiston Respublikasida xizmat koʻrsatgan artist Raʼno Shodiyeva bilan 12 nafar yosh xotin-qiz xodimalar oʻrtasida ochiq davra suhbati tashkil etildi.
Suhbat jarayonida, kelgusida:
– ichki ishlar organlari yosh xotin-qizlari imijini xalqimiz orasida yanada oshirish shuningdek jamiyatimizda ayollar huquqlarini himoya qilish maqsadida turli xil kontent, chellenj va fleshmoblar tayyorlash;
– mazkur yoʻsindagi uchrashuvlarni har oyda bir marotaba oʻtkazib turishga kelishib olindi.